| Souma2599 a întrebat:

Vreau sa deschid un site pentru a traduce manga yaoi. E cineva interesat? Daca da lasati mesaj va rog.

Răspuns Câştigător
| teosbeos a răspuns:

Pentru a traduce manga, trebuie luata pagina cu pagina, intr-o aplicatie de editare. e mult de munca. Dar iti urez succes. Ar fi interesant un asemenea site. Spor si sper sa gasesti coechipieri pentru proiectul tau. Priceputi si muncitori! spor!

9 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Depinde in ce limba vrei sa traduci.

| Souma2599 explică (pentru Mayhem666):

Pai in limba romana. Stiu bine si engleza si italiana.

| asuari a răspuns:

Eu sunt! Votez! Normal! Sunt!

| Yuki24 a răspuns:

SI eu sunt interesata. Mi se pare o idee foarte buna

| hcuaibcrukgbv a răspuns:

Da si eu sunt interesata

| MikaelaMika99 a răspuns:

Eu sunt interesata, este o idee foarte buna.

| Souma2599 explică (pentru MikaelaMika99):

Multumesc happy Inca studiez problema, ma gandesc sa deschid un forum. Tu stii sa traduci?

| Souma2599 explică (pentru MikaelaMika99):

Multumesc! Inca studiez problema, ma gandesc sa deschid un forum. Tu stii cumva sa traduci?

| teosbeos a răspuns (pentru Souma2599):

Pentru a traduce manga, trebuie luata pagina cu pagina, intr-o aplicatie de editare. e mult de munca. Dar iti urez succes. Ar fi interesant un asemenea site. Spor si sper sa gasesti coechipieri pentru proiectul tau. Priceputi si muncitori! spor!