| anonim_4396 a întrebat:

Salut ..va place MangaNaruto? ce varsta aveti?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

De ce "uaau"? Atata timp cat faci ceea ce iti place, recte citesti manga sau urmaresti anime-uri, varsta nu conteaza.
Intrebarea nr.2 este irelevanta.winking

13 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Mda e drăguță. Totuși prefer animeul dar măcar în manga nu sunt filliere și alte chestii dar Naruto a cam luat-o în jos în ultima vreme.

| ryuu a răspuns:

Nu are cum sa nu-ti placa manga-ul "Naruto" si sa-ti placa anime-ul. Dat fiind faptul ca manga-ul este la baza anime-ului.
Dar daca nu vrei sa stii ce se intampla inainte sa apara in anime, normal sa nu urmaresti manga-ul.

Parerea mea este ca intrebarea trebuia altfel pusa, si anume "Urmariti si manga-ul "Naruto" sau doar anime-ul?".
Cum am spus, a fost doar o parere.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1)Da imi place.
2)18!

| Nelyu17 a răspuns (pentru anonim_4396):

18? uaau

| anonim_4396 explică (pentru Nelyu17):

Mda, il urmaresc de 3 ani naruto shipudden, iar manga doar de un an

| Nelyu17 a răspuns (pentru ryuu):

Sunt de acord... winking

| Nelyu17 a răspuns (pentru ryuu):

Cum pui acest smile?

| ryuu a răspuns (pentru Nelyu17):

De ce "uaau"? Atata timp cat faci ceea ce iti place, recte citesti manga sau urmaresti anime-uri, varsta nu conteaza.
Intrebarea nr.2 este irelevanta.winking

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Nu-mi place nici un fel de manga.

| Okami23 a răspuns:

E cam plicticoasa, o prefer pe cea Fairy Tail

| Fulbaster a răspuns:

Da,imi place, am 14 ani si imi place foarte mult, chiar daca preferata mea este Dragon ball z.

| Stella17 a răspuns:

Prefer oarecum manga deoarece cu anime-ul cam trage de timp cu toate aceste filiere vreau sa vad lupta nu filierele

| bunicisibuni a răspuns:

Da,îmi place.
13 ani.

| SatanSoul a răspuns:

Da imi place si am 14 ani!