| celmaibest a întrebat:

vreau sa intreb de unde se pot cumpara carti de joc Duel Masters?
Daca se mai vand prin piete si asta vreau sa stiu Sau daca stie cineva vreun joc online duel masters Va rog raspundeti...Multumesc

6 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Jet la mata acasa ma copile

| anonim_4396 a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Scuze ca iti dau replay dar nu imi apare casuta unde raspund.

De la magazin, copile. Jet de la comics care inseamna benzi desenate in engleza, dar voi aveti un IQ mai mic de 2, de unde sa stiti straight face

| D3fuzatul a răspuns:

Frate habar n-am de unde cumperi acum in 2012 nu cred ca se mai vand sau nuj...cauta la KidsShophappy

Poate gasesti tu ceva...sau cel mai bine cauta la magazine de carti acolo trebuie sa gasesti

| celmaibest explică:

Mda... mnai astept raspunsuri dar cu un limbaj mai decent

| celmaibest explică:

Haideti va rog

| anonimul359 a răspuns:

Am eu in jur de 1300 carti duel masters, dar nu sunt contra facute.Pretul este 0. 2lei/buc sau 230 lei pe toate.Suna-ma la 0755692696