| Algren_Pauna_1998 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara carti Duel Masters originale din Timisoara?

2 răspunsuri:
| LoLiPoP101 a răspuns:

Eu am foarte multe carti si inca cunosc un magazin de unde se poate cumpara... daca vrei da-mi add stancristian_jr@yahoo.com sau comanda direct din japonia unde sunt carile oricum mai belea :*

| ONXJoker a răspuns:

Din magazin nu ai nicio şansă să mai iei deoarece nici animaţia nu mai se dă pe post şi nici cărţi din acelea nu se mai produc. Singura şansă a ta e să iei de la un colecţionar sau de la cineva care şi-a păstrat pachetul. Like mee.