| Bondrack a întrebat:

Salutare. Caut de ceva vreme niste desene animate vechi si cam nevizionate. Tot ce pot sa va spun despre ele este subiectul principal, altceva este uitat de multi ani. Imi amintesc doar niste copii care isi intalnesc o vecina care era dubioasa. Ulterior afla ca exista extrarestri, iar pe urma ca femeia avea un computer inteligent in pod. Extrerestrii/monstrii (nu mai stiu ce erau) incearca pe urma sa distruga acel computer, etc. In mare cam aceasta este povestea... va rog, ma puteti ajutacrying(( dau funda, dau orice

1 răspuns:
| Virgil1Jucăuș1Ajutorul1Tău a răspuns:

Este vorba de Spongebob? Încă se derulează la televizor, nepoții mei sunt morți după el! Vorbesc âncontinuu despre el.