| Yusuke16 a întrebat:

Salutare.Era un desen in care era un personaj numit tanatos.Cum se cheama desenul?

7 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Tanatos sau Thanatos?

| Yusuke16 explică (pentru Miauti):

Tanatos... si desenul de pe Cartoon Network era in romana.(si numele desenului tot in romana era)

| Kerli a răspuns:

Uite o lista cu desene care au fost dizuvate pe cartoon network. poate gasesti
http://ro.wikipedia.org/......on_Network

| Yusuke16 explică (pentru Kerli):

Daca nu stiu cum se numeste de unde stiu care e din lista de acolo.Si nu sunt sigur daca era pe CN... dar daca nu este gasit pe CN atunci FoxKids.

| Yusuke16 explică:

Nu am fost lasat sa postez toata intrebarea si continui aici.Era difuzat pe Cartoon Network(inainte sa fie prescurtat CN); in desen erau urmatoarele elemente/lucruri/nume:Tanatos; Catalepsie; substanta negra; Un diamant de culoarea rubinului rosu care crea acea substanta.Cum se cheama desenul?

| Yusuke16 explică:

Da da da exacthappy Mssss:*:*:* funda + vot ...ms inca o data.

| loveanime a răspuns:

Te referi cumva la Thanatos din Saint Seiya?