| anon2367534564396 a întrebat:

Era acum ceva timp un desen pe FoxKids care il avea ca personaj principal pe un baietel pe nume Bobby.Stiu ca in intr-o aparea el pe o tricicleta. Poate sa-mi zica cineva cum se numea desenul?big grin

Răspuns Câştigător
| OMfGtheyKilledKenny a răspuns:

Lumea lui Bobby happy

7 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Lumea lui Bobby, am pus si eu intrebarea asta. Ce dor imi este de el.CAuta in intrebarile mele si scrii acolo si cum se numea actorul ala care semana cu tatal lui Bobby.

| vlad93fcv a răspuns:

Lumea lui Bobby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea lui Bobby ,am pus si eu intrebarea asta.Ce dor imi este de el.CAuta in intrebarile mele si scrii acolo si cum se numea actorul ala care semana cu tatal lui Bobby.

| adelin2552 a răspuns:

"familia de ce"

| piatraneamt97 a răspuns:

Lumea lui bobby

Întrebări recente