| Raducu_Alexandru_1999 a întrebat:

Recent, adică astăzi, am finalizat(în mare parte) un fansub care se ocupă cu traducerea anime-urilor(deocamdată ne rezumăm doar la asta). Eram interesat în căutarea unui staff. Mă refer la traducători EN-RO, verificatori și encoderi. Nu necesită experiență, totul se capătă pe parcurs. Dacă este cineva interesat, îl rog sa lase un răspuns.

Aceasta este adresa fansubului: http://animeforeverfansub.blogspot.ro/

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face-o eu, dar sunt a 12-a si o sa am bacu;-;

| Raducu_Alexandru_1999 explică (pentru anonim_4396):

Știu la ce te referi, dar dacă ești interesat, nu te presez cu un program fix, atunci când poți, faci. E ok oricând. Toate au un început și nu trebuie să neglijezi școala pentru asta. xD Mai ales că ai bacul. Succes!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raducu_Alexandru_1999):

Mersi ^^ as fi bucuros sa ajut cu traducerea din cand in cand.

Deci... Daca ma accepti asa cu jumatate de norma, urmatorul pas ar fi sa imi fac cont, nu? laughing

| Raducu_Alexandru_1999 explică (pentru anonim_4396):

Te accept, mai ales ca am nevoie de forta de munca. smug laughing. Un add la skype m-ar ajuta : xsence4321. ^^