| RikudouDrako a întrebat:

Salutare tuturor, a-si avea o intrebare si in acelasi timp o dorinta. Cine ma poate ajuta si pe mine cu niste clipuri video, in care sa fie "all endings si all openings" la Bleach, Dragon Ball (DB, DBZ, DBGT si DBS), Fairy Tail, Fullmetal Alchimist, Naruto, Naruto Shippuuden, One Piece si Sword Art Online. Fiecare separat, exact ca cele de pe You Tube, doar ca as dori ca in ele sa fie inserate exact video-clipurile lor originale din anime. Si daca se poate sa aiba, si subtitrarile in romana ale melodiilor. Sper ca pot gasi printre voi pe cineva care are asa ceva sau daca nu are si stie cum poate sa faca asta, iar eu i-am dat o idee super. Sa ma contacteze si sa mi-le dea si mie, abia astept sa vad daca se gaseste cineva pe aici, iar daca chiar se gaseste raman dator big grin

1 răspuns:
| WeebGodAkane a răspuns:

Ba, sincer toate op-urile si end-urile le gasesti pe Youtube... Sau le poti inregistra direct din anime-ul respectiv, presupun ca nimeni nu are asta ca e greu sa faci rost de toate asa cum le vrei tu, dar totusi daca doresti sa le ai poti sa iti faci un playlist cu ele... Zic sho cum pot fi de ajutor, ca intrebarea nu are noima xa daca nu le vrei de pe Youtube atunci ia-le direct din anime