| DanRosu a întrebat:

Salutare tuturor. Vin cu o dilema din copilărie, mai exact despre un desen animat și as vrea sa mi amintesc de el.
Cu vreo 15 ani in urma..nu mai știu dacă pe Minimax sau TVR1 erau niște desene cu bătăi, însă singura scena pe care mi-o amintesc este ca se băteau doi, iar unul dintre ei(cel rău) își putea creste puterea și pe el insusi in mușchi. De exemplu 10%, 20%, 50% și tot așa. Pana când s-a făcut maxim de 120%. Când a fost învins i-a spus învingătorului ca asta este tot cel poate el și este mai bun.
Asta este tot ce mi amintesc big grin poate cine stir despre ce vorbesc și ma luminează.
Mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yu yu hakusho si era pe Animax/A+(Minimax dupa ora 20:00). https://youtu.be/DaNSqYKzZOk

| DanRosu explică (pentru anonim_4396):

Asta este. Mulțumesc?

1 răspuns: