| Holyman a întrebat:

SCUZATI categoria dar nimeni nu prea raspunde pe celelalte! Am o problema, cred ca si voua vi se intampla! De ce nu ma lasa sa sterg tot din history? Adica il sterg ies si dupa ce intru iar apar la loc! Folosesc Opera dar si pe Internet Explorer face asa? De ce?
Cine ma poate ajuta FUNDA!

3 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Mariuseu12 are dreptate si la Mozila este mai usor doar intri la cronologise si dai detele big grin

| mariuseu12 a răspuns:

Deci pe opera pateam si eu la fel pana m.am prins de o smecherie fi atent...

intri in speeddial si apesi ctrl+f12--->dai la avansat---> istoric--->si debifezi "tine minte continutul de pe paginile vizualizate"
si asta.i tot nu o sa mai ai istoric big grin

| FuuckYou a răspuns:

Ce? te-ai uitat la filme porno si nu vrei sa vada parintii tai? rolling on the floor))))