| MucificatoruBeat a întrebat:

scuzati categoria dar am o problema cu youtube! Folosesc Opera dar si pe Internet Explorer tot asa face!
Cand intru sa vad un videoclip bara aia alba de jos ar trebui sa o ia in fata dar nu o ia si videoclipul se orpeste sa isi "revina" la cateva secunde si tot asa! Mentionez ca nu descarc sau fac nimic am iesit din toate programale care ar trebui sa imi ingreuneze pc si tot asa face! Am dat si restart la pc tot asa! Sper ca ma-ti inteles si sper sa ma ajutati! Multumesc

5 răspunsuri:
| FrumoasaTa a răspuns:

Descarca google chrome si incearca

| DjZen a răspuns:

Fa un Speed Test si vezi ce viteze ai la net probabil aceasta o fii cauza

| myuser a răspuns:

Incearca chrome

| Kaveri a răspuns:

Testeaza viteza la net aici http://www.speedtest.net/
Daca o ai buna (adica sa fie mai mare de 200kb/s) probabil este din cauza memoriei RAM prea mica iar bufferul nu se poate realiza.

| Velvemot a răspuns:

Incearca chrome e mult mai bun decat opera si internet explorer. apropo ce viteza ai la net?