| CRC98 a întrebat:

Sall TPU
Am o intrebare se intampla ceva daca sterg "internet explorer" ca imi merge foarte greu si m-am saturat de el si "mai am cateva" ca eu folosesc numai Opera si Google!

FUNDA

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Daca folosesti Google Chrome sau alte browsere ce te doare pe tine ca mai ai si IE? seteaza-ti Chrome ca prestabilit si n-o sa mai ai probleme. iar ca sa steri IE te duci in control panel la updates&features si il stergi de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea asta am pus-o si eu pe un site de specialitate (IT). Mi s-a raspuns ca anumite programe de acolo asigura functionarea PC-ului si ca sint folosite de alte programe din net. Lipsa lor ar deregla functionarea PC-ului. Seteaza ca browswer prestabilit cel pe care il folosesti si lasa IE sa doarma acolo.

Răspuns utilizator avertizat