| stefyyyy a întrebat:

Se gaseste anime-ul Aishiteruze baby in totalitate in romana? Daca nu, atunci macar se mai ocupa cineva de el? Am gasit in romana pana la episodul 15 dar dupa nu le mai gasesc...are 26 in total.

1 răspuns:
| ryuu a răspuns:

Hey! Fansub-ul care au tradus cele 15 ep nu mai exista. O parte din staff sunt pe alt fansub (a-evolution.com) si refac episoadele, pana acum au ajuns la ep 7. Dar episoadele apar greu (foarte greu).

Sunt singurii care se ocupa de anime, asa ca va trebui sa-l urmaresti in engleza.

Dupa ce il termini iti propun sa urmaresti si manga-ul (de la inceput). Deoarece povestea continua si sunt unele diferente fata de anime.