| Love_4994 a întrebat:

Si am revenit cu al doilea;;)

http://imgur.com/0BhWW

Ce credeti?:)

Răspuns Câştigător
| Tanii a răspuns:

Mie îmi place foarte mult! Și primul a ieșit drăguț. Mă încântă faptul că te.ai gândit să îl și colorezi. O da, nu lua acel comentariu de la onasis1961 în serios. Cred că a dorit să facă puțină critică (,) constructivă! >big grin

8 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Foarte tare!winking
Tine-o tot asa!

| onasis1961 a răspuns:

Foooooooaaaaaarrrrrrttttteeeee slab!

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Tia iesit grozav! Ingroasa un pic liniile si nu mai folosi forme geometrice, vei fi excelent/a!

| rogvaiv10 a răspuns:

Mie una mi se pare mult mai bun decat celalalt.Parerea mea e ca e foarte bun.Mai ales partea aia cu potaia.laughingrolling on the floorlaughingrolling on the floor

| Love_4994 explică:

Mersi onasis1961 da inca nu am inspiratie...Cand voi avea iti vei schimba parereabatting eyelashes

| GoodIntentions a răspuns:

Uhhh da te pricepi./.

| DudaYeah a răspuns:

Tare faza cu sarutu laughing imi place. ti-a iesit f. bine. adica am vazut alte comicuri extraordinar de slabe happy dar al tau a iesit bine. tine-o tot asa happy

| change12 a răspuns:

Doar 1 a iesit bine in rest cum a zis si onasis