| Tuitiiii a întrebat:

Http://imgur.com/gQ7Rc Al doilea^^.

19 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ai folosit meme face-urile complet gresit...Belive me, i'm a looong time 9gagger.Ah, era sa uit, nu-i amuzant si grafica fara meme face-uri e zero barat.

| Tuitiiii explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Este doar al 2-lea, nu am de unde sa stiu toate chestiile alea straight face.

| Tuitiiii explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

A, da si daca le-am folosit gresit? poate asa am vrut eu sa le folosescstraight face. am crezut ca sunt bune, si le-am pus :] sf povestii

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ai tableta grafica? Wow, sunt curioasa sa vad cum desenezi pe ea...Ce risipa, sunt unii talentati care nu au si altii...

| Tuitiiii explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Da am, si desenez mai bine pe ea:]. Pe bune, daca ai laptop incearca sa desenezi pe partea aia cu touch, nu cu mouse, nu cred ca o sa iti iasa mai bine :].Eu doar ma stranduiesc, si o sa incerc sa imi repar si tableta, de fapt nu e strigata, nu mai gasesc pixul acela special, daca e imi cumpar altu si postez un comic :]. oricum desenez in paint si mare **** nu ieseoh go on. eu doar vreau sa nu mai criticati din prima. este doar al 2-lea in paint, facut pe laptop.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru Tuitiiii):

Tot risipa mi se pare.

| AnneBre a răspuns (pentru Tuitiiii):

Nu vrei să te critice lumea. Ok. Atunci de ce ai mai postat? Puteai să nu postezi dacă vroiai să nu fii criticată. Ăsta e adevărul. Grafica e VARZĂ.

| Tuitiiii explică (pentru AnneBre):

Nu mai are rost sa toc de doua ori pentru o baba surda:]

| AnneBre a răspuns (pentru Tuitiiii):

Surdă? Nu surzii nu văd, ci chiorii. Oricum, faci prea mult pe deşteapta.

| Cristianne a răspuns:

Dacă asta e problema,păi n-ai decât să-ți iei dracu un mouse, nu costă mult.
Comicul tău e penibil, chiar și pentru al doilea.

| TheDubstepMan a răspuns:

E cel mai nasol comic vazut de mine... tu in loc sa cresti la comicuri te prostesti! Nota mea este 10. . - 9 =1

| Tuitiiii explică (pentru TheDubstepMan):

Nu te pune nimeni sa te uiti daca nu te intereseaza, si mai mult sa comentezi. Nu am cum sa cresc la comicuri, pentru ca de abia am aflat cum se fac, si eu zic ca sunt destul de bune pentru primele :].

| Gandăr a răspuns:

Bine, deci.
Comicul nu prea e bun.
Întâmplările astea sunt foarte dese.
Grafica e cam naşpa.

3+1=4.
Nota 4.

| Tuitiiii explică (pentru Gandăr):

Incearca tu sa desenezi pe laptopstraight face. Mi s-a stricat tablita :3

| Aide a răspuns:

Si eu am laptop si chiar este greu cu chestia asta sa desenezi in plus comicul este super tare! continua!

| Tuitiiii explică (pentru Aide):

In sfarsit ma intelege cineva! Multumesc ^^.

| Specialsnowflake a răspuns (pentru Tuitiiii):

Esti un nepriceput!

| Tuitiiii explică (pentru Specialsnowflake):

Sunt fata -.-

| Specialsnowflake a răspuns (pentru Tuitiiii):

O nepriceputa!