| 0PopaPorno a întrebat:

Spuneti-mi niste bancuri super amuzante! Cel mai funny primeste funda!

Răspuns Câştigător
| dya_7422 a răspuns:

Bula se duce, dupa ore, la invatatoare:
– Doamna invatatoare, va dau zece mii de lei daca va dati jos bluza!
– Vai Bula, cum indraznesti?!
– Doamna invatatoare, zece mii de lei sunt, totusi, bani!
Invatatoarea cedeaza si Bula continua sa ofere cate zece mii de lei pentru fiecare piesa de vestimentatie.
A doua zi la scoala, directorul:
– Doamna invatatoare, v-a dat elevul Bula, ieri, salariu pe luna aceasta?
La balul bobocilor, Bula invita o fata la dans.
– Nu dansez cu un copil!
– Ma iertati, nu stiam ca sunteti insarcinata!
Bula primeste o vizita de la un verisor de-al lui de la tara…
Asta neavand treaba cu fetele il intreaba pe Bula:
– Ba cum sa fac si eu sa ma intalnesc cu o fata?
– Ba, cica, te duci intr-un bar si daca vezi pe una picior peste picior te duci si-i spui
" Ce picior frumos ai!", si ea iti va zice ca de fapt are doua…. Dupa aia tu ii zici
"Ce faci intre unu(picior) si doua? " …. si gata … e ok …
Varu’ lu Bula intelege si merge intr-un bar si o vede pe una picior peste picior si ii zice:
" Ce picior frumos ai! " Asta ii zice ca are doua si varu’ lu’ Bula in loc sa-i zica
"Ce faci intre unu si doua? " ….ca i se pare lui ca nu suna prea frumos ii zice :
"Ce faci intre 13 si 14?"
La care gagica ii zice : "Da ce ma mata e caracatita?"
Batai în usa apartamentului lui Bula.
Maica-sa, iese de sub dus, cu un prosop în jurul corpului si întreaba:
– Cine-i?
– Draga doamna, s-a întîmplat o nenorocire, l-am calcat pe fiul dumneavoastra cu
masina!
– Sînt dezbracata, nu pot deschide, puteti va rog sa-l bagati pe sub usa?
Bula, cand era mic, se duce la ta-su si il intreaba:
– Tata, ce e ala penis? Tatal se deschide la slit si ii arata obiectul lui Bula:
– Uite tata, acesta este un penis, iar ca fapt divers, acesta este un penis perfect!
A doua zi, la scoala, Bula isi cheama colegii, isi deschide slitul, scoate obiectul si le
spune:
– Baieti, acesta este un penis, iar ca fapt divers, daca era cu 3 cm mai scurt, era un
penis perfect.
Bula, proaspat insuratel, inocent, tanar si la trup curat, se duce la tat’su si-l intreaba:
– Acu ca m-am insurat, ce am de facut?
– Mai draga, vezi ca nevestica e si ea tanara, ia-o’ncet! Dai si tu diseara doua ciocane,
da’ mai cu mila!
Se duce Bula acasa, ia un ciocan din camara si buf-buf! doua ciocane fetei, o lasa
lata!
A doua zi, iar la tata:
– Si’acu ce-i mai fac?!
– E, acum trebuie sa se simta si ea bine! Te duci si-i dai si tu doua limbi, da finutz ma
sa se simta si ea iubita!
Se duce Bula in piata, ia o limba de vaca de vreo 2 kile, ajunge acasa, buf-buf doua
limbi nevestei, o lasa
lata!…
– Gata tata, zice Bula a treia zi, I-am tras doua limbi de-o sa ma pomeneasca! Si’acu?
– Bravo ma, hala! E, de’acu va cunoasteti! Du-te si da-i si tu doua ciocane mai
indesate sa vada ca esti barbat
Bula fuga acasa intra in camara dupa ciocan! Nevasta disperata, ridica mainile si
striga:
– Nu! Mai bine o limba!…
În fata aeroportului Otopeni, un chinez urca într-un taxi si îl întreaba pe sofer:
– Câti locuitori are România?
– 23 de milioane, raspunde soferul.
– Minunat! Înseamna ca toti va cunoasteti între voi.
________________________________________
Î : Ce discuta doi pedofili?
R : Îmi schimbi si mie una de 10 în doua de 5?
________________________________________
Se spune ca daca bagi CD-ul de la Windows 98 în unitate si faci în asa fel încâ sa se
învârta în sens invers vei auzi niste acorduri muzicale satanice.
Însa ce este mai îngrijorator este ca daca se învârte în sensul normal, se instaleaza
Windows 98.
________________________________________
La scoalã la un vecin s-a fãcut azi "Sburãtorul" de I.H. Rãdulescu.
În pauzã, un pustan întreabã: de ce numai femeile au "sburãtori"
(adicã numai la ele functioneazã mitul ãsta erotic).
La care un alt pustan rãspunde:
"Pentru cã bãrbatii au parasute".
________________________________________
Într-o zi cu soare se duce unu’ la farmacie si zice:
– Doamnã, am o problemã… s**ul meu e tot timpul sus… fac s** 12 ore pe zi si tot asa
stã… ce îmi dati?
Farmacista stã un pic… se gândeste. dupã care se duce în spate sã se consulte cu
colegele. Dupã 5 minute se întoarce si zice:
– Casã, masã si un milion de lei pe lunã ar fi bine?

8 răspunsuri:
| Holyman a răspuns:

Bula are un BMW si merge cu el la 100k/h.Merge ce merge si da de unde extraterestru ce zice:
-Mancare mancare!
-Bine ia mancare!
Iar bula merge cu BMW cu 200 ca/h.Merge ce merge si da iarasi de un extraterestru.
-Ce mai vrei ma?
-Bautura, bautura!
-Ia ma si bautura!
Iarasi merge Bula acum cu 300 ca/h.Merge ce merge si vede un domn care sa da jos din masina sa il opreste.
-Ce mai vreti ma acum?
-Actele la control! laughing (adica la tras politistul pe dereapta)

| ThePwner a răspuns:

Era odata un grup de copii "destepti" care nu inteleg ca asanumita categorie "comics" vine din engleza, de la BENZI DESENATE!
Nu mai cereti bancuri aici! Mergeti la T/A!

| ClownFish a răspuns:

@ThePwner ai mare dreptate de aia sa facut categoria T/A(trivia amuzante)

| Alexandra8989 a răspuns:

Unde strîng cel mai tare chiloţii de damă? La încheietura mîinii.

De ce îşi "botează" bărbaţii penisurile? Le place să se tutuiască cu cel cu care iau cele mai importante decizii!

De ce nu se poate face o femeie măcelar? Pentru că, cum pune mîna pe carne, se face os!

De cîţi bărbaţi e nevoie ca să schimbi un bec în baie? De nici unul, deoarece proastele spală şi pe întuneric...

| deewskk a răspuns:

Http://www.haioase.net/bancuri/culmi-1153.htm incearca. sunt culmi ff amuzante. daca ele nu te fac sa razi ce zici de asta?:un copil isi vede tatal cu alta in pat, si merge sa ii spuna mamei. cand tatal vine de la serviciu baiatul si mama il asteapta in bucatarie:-dragul meu, zice sotia, copilul nostru vrea sa-ti spuna ceva.-tata, zice copilul, te-am vazut cand te tavaleai cu o blanda, si o tavaleai cum o tavalito postasu pe mama.:)

| maaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ion repara podu...deodata ameteste, faza buna e ca pe jos era fan, faza proasta e ca o furca e pe fan cu colti in sus.Ion cade. Faza buna e ca nu a cazut pe furca, faza proasta e ca nici pe fan nu a cazutwinkinglaughing

| roxxox a răspuns:

14. Ion şi Maria vin de la cîmp. Ion o trînteşte pe Maria în căruţa plină cu fîn şi i-o trage bine de tot. Maria zice:
- Măi Ioane, ce m-ai speriat. M-ai sperie-ma încă o dată.
Ion se conformează şi i-o trage iar. Ajung în sfîrşit acasă.
- Ioane, mai sperie-mă o dată...
Ion i-o trage din nou, după care se duce la treabă. Vine acasă...
- Ioane, mai sperie-mă o dată...
Ion i-o trage şi dă să se culce. Adoarme, dar Maria îl trezeşte:
- Ioane, hai, te rog, mai sperie-mă o dată.
La care Ion:
- Bau!

| Stahie_Andrei_1998 a răspuns:

Desi ajuns recent la adolescenta, celebrul Bula nu
manifesta nicio graba de a incheia stadiul cursurilor
primare.Situatia sa scolara insa,se inrautatea pe zi
ce trece,motiv ce a determinat-o pe invatatoare sa-l
abordeze intr-o buna zi,cam in felul urmator:
-Mai Bula,se vede dupa rezultate,ca nu prea inveti!
Ia sa-mi spui,ce faci tu acasa,toata ziua?
-Ce sa fac doamna, stau pe veranda!
Absolut nelamurita, ba chiar contrariata, invatatoarea
se hotaraste sa-i faca veteranului sau elev, o vizita
la domiciliu.Aici,este primita de catre mama acestu-
ia, invitata sa ia loc si intrebata de scopul vizitei.Se
precizeaza ca este vorba despre situatia slaba la
invatatura si ca ar dori sa cunoasca celelalte preo-
cupari extrascolare, ale elevului Bula.Pana a se
trece insa la discutia propiu zisa, mama scolarului,
nu rateaza ocazia de a se dovedi o gazda primitoa-
re, adresandu-se ferm servitorei din casa:
-Veranda, adu te rog 2 cafele, sa o cinstim pe d-na!
-?!