Imi spuneti si mie bancuri? cel mai funny banc primeste fundita kiss

17 răspunsuri:
| L a răspuns:

Ion afla ca mai are de trait doar 24 ore. Ii spune sotiei lui, Maria, si ii propune sa mai faca o data dragoste. Maria este de acord. Peste 6 ore, Ion ii spune din nou: – Iubito, stii, mai am doar 18 ore de trait. Crezi ca am putea sa mai facem dragoste inca o data? Maria este din nou de acord. Cand se duce la culcare, se uita la ceas si vede ca acum au mai ramas doar 8 ore. Atunci ii spune Mariei:

- Iubito, te rog… inca o data inainte sa mor.

- Bineinteles, dragul meu,

…. Apoi Maria se intoarce cu spatele si adoarme. Ion, agitat, nu poate adormi! Vede la un moment dat ca au mai ramas 4 ore. O trezeste pe Maria:

- Iubito, mai am doar 4 ore. Crezi ca am putea…

Maria se ridica si spune:

- Uite care e treaba Ioane, eu trebuie sa ma scol maine dimineata, tu nu!

Clasa de maghiari la ora de limba romana.

- Gyury, spune, te rog, o propozitie!
- Duminica me duc la pedure.
- Gyury draga, dar nu-i bine.
- Atunci nu me duc.

Unei tiganci ii venise sa nasca in intersectie…. un politai sa o ajute o incuraja "hai ca poti, impinge". Tiganca avea gemeni. Scoate unu capu afara …. se uita intra la loc si ii zice celuilalt: "C*** e, hai prin spate ca pe aici sunt gabori"

| M' a răspuns:

La o partidă de vânătoare, un bărbat elegant din Stockholm împuşcă o raţă. Pasărea cade însă în ograda unui fermier, care susţine că vânatul îi aparţine.
– E pasărea mea, insistă orăşeanul.
Fermierul sugerează să fie tranşată disputa în stil vechi, cu un "şut neaoş":
– Eu îţi trag un şut cât pot de tare în boaşe, apoi tu faci la fel cu mine. Cine urlă mai puţin ia pasărea. Bărbatul e de acord. Fermierul îi trage un şut straşnic în părţile sensibile. Când îşi revine, oraşeanul şopteşte cu greu:
– Bine. Acum e rândul meu.
– Lasă, zice ţăranul. Poţi să păstrezi raţa.

| M' a răspuns:

Un şofer gonea cu 150 km/oră. Vede girofarul unei maşini de poliţie în oglindă si accelerează. După o vreme, vede că nu poate scăpa de poliţist şi trage pe dreapta. Poliţistul îi spune:
– Am avut o zi groaznică şi vreau sa ajung acasa. Dar mi-a plăcut urmărirea. Aşa că zi-mi o scuză bună şi te las sa pleci.
– Acum trei săptămâni, nevastă-mea a fugit cu un poliţist, zice şoferul. Când te-am văzut în spate, am crezut că vrei să mi-o aduci înapoi.

| M' a răspuns:

O femeie şterge de praf o lampă şi din ea iese un duh fermecat.
- Eşti o femeie cumsecade, aşa că îţi voi îndeplini o dorinţă, îi spune duhul.
- Vezi pisoiul asta? E singurul meu tovarăş de viaţă. Aş preferă un bărbat puternic şi arătos în locul lui, zice ea.

Duhul fermecat îi îndeplineşte dorinţă şi motanul se transformă într-un bărbat splendid, un fel de Brad Pitt. Femeia îi sare în braţe şi îl acoperă de sărutări.
- Vrei să-mi spui ceva înainte să facem dragoste?, îl întreabă ea.
- Da, zice el. Pun pariu că îţi doreşti să nu mă fi castrat săptămâna trecută.

| M' a răspuns:

Doctorul: "Mi-aţi ascultat sfatul şi aţi dormit cu fereastră deschisă?" Pacientul: "Da".

Doctorul: "Deci v-a dispărut complet astmul de care sufereaţi?"
Pacientul: "Nu, dar mi-au dispărut ceasul, televizorul, iPodul şi laptopul".

| M' a răspuns:

Zburand cu parasuta, elefantul aterizeaza intr-un copac inalt. Cheama ajutoare. Leul face anunt la toti locuitorii padurii sa-i sara in ajutor.
Ursul alearga catre locul cu pricina. Cand colo, il ajunge din urma furnica, alergand si ea intr-un suflet.
Ursul mirat o intreaba:
-Dar tu unde fugi furnico?
-Pai ce, eu nu sunt barbat?

| SuperMagicSmile a răspuns:

Intr-o seara, intr-o casa intra niste hoti, sotia speriata incepe sa tipe:
- Hotii, Ioane, hotii!
La care sotul:
- Taci, fa, eu ma ascund de rusine ca nu avem nimic in casa si tu tipi ca vaca.

Un barbat intra in dormitor cu o capra in brate si zice:

Sotul: -Uite draga, asta e vaca pe care o f*t cand tu ai migrene.

Sotia: -Daca n-ai fi asa de prost ti-ai da seama ca aia e o capra.

Sotul: -Daca n-ai fi asa de proasta ti-ai da seama ca vorbeam cu capra.

Intra un barbat intr-un bar si zice:

-Ma cac pe toti in afara de ala din colt!

A 2-a zi:

-Ma cac pe toti in afara de ala din colt!

A 3-a zi:

-Ma cac pe toti in afara de ala din colt!

La care un om:

-Da de ce te caci pe noi si pe ala din colt nu?!

-Pai trebuie sa ma sterg cu cineva.

O fetita de vreo 6 ani intra intr-un magazin de animale si intreaba:

-Aveti iepulasi?

-Da, micuto, ai vrea un iepuras dragalas alb sau un iepuras dragalas maro?

-Cled ca pe pitonu` meu il doale in cur de culoale.

| greenapple a răspuns:

Doi pensionari stateau de vorba:
-Vezi blonda aia moare dupa mine!
-Cum asa?
-Ca doar n-o sa moara inaintea mea!

| greenapple a răspuns:

Merge o baba la doctor si intreaba unde e inima. Doctorul ii raspunde: In partea stanga, sub san. A doua zi, titlu in ziar: O batrana, in incercarea de a se sinucide, s-a impuscat in genunchi.

| greenapple a răspuns:

Un student la cantina.
Gaseste un loc liber langa profesor.
Profesorul:
- Lebada porcului nu-i este prieten.
Studentul:
- Bine, atunci eu am zburat.
Profesorul se supara si hotari sa-l pice la examen. Ii da cele mai grele intrebari, dar studentul raspunde foarte bine.
La sfarsit, profesorul ii pune o ultima intrebare:
- Mergi pe drum si vezi doi saci: unul cu aur si unul cu minte. Pe care il alegi?
- Pe cel cu aur.
- Dar eu l-as lua pe cel cu minte.
- Fiecare ia ce-i lipseste.
Profesorul innebuneste si scrie pe lucrare "Magar".
Studentul:
- D-le profesor, ati semnat, dar nu mi-ati pus nota...

| greenapple a răspuns:

Prost si nimeni erau pe plaja, nimeni a sarit in apa, dar nimeni nu stia sa inoate, prost suna la salvare.
Prost: - Alo, salvarea?
Salvarea: - Da!
Prost: - Se ineaca, se ineaca!
Salvarea: Cine se ineaca?
Prost: - Nimeni!
Salvarea: - Ba tu esti prost?
Prost: - Da ma, eu sunt!

| greenapple a răspuns:

Trei bufnite stau pe o creanga. Prima zice: "buhu", a doua zice: "buhuhu" si a treia zice: "buhuhuhu". Prima scoate pistolul si o impusca pe a treia.
A doua zice:
-De ce ai impuscata-o?
Prima zice:
-Pai stia deja prea multe.

Doua bufnite stau pe o creanga
Una:
- Buhuhu
Cealalta:
- Da' buhuhu la mama ta, ca m-ai speriat.

| greenapple a răspuns:

Isi cumpara ursul masina noua si pleaca sa se plimbe prin padure. La un
moment dat se intalneste cu iepurasul. Iepurasul:
- Ce faci ursule? asta-i masina ta?
Ursul: - Da bah. hai sa te fac o tura!
Se urca iepurasul in masina si pleaca cu ursul prin padure. Se plimba ei
cat se plimba si ajung la o prapastie.
Ursul: - Iepurasule pui pariu cu mine ca la 200km/h eu pun frana la un
centimetru de prapastie?
Iepurasul: - Hai bre ursule! ia sa te vad!
Baga ursul 100. baga 200. la un metru de prapastie se uita la iepuras
si-l intreaba: - Iepurasule te-ai pisat pe tine?
Iepurasul: daaaaaa.
Pune ursul frana si se opreste la fix un centimetru de prapastie.
Iepurasulsickbravo bre ursule! dar tu pui pariu ca eu la 300km/h pun
frana la un milimetru de prapastie?
Ursul: - hai bah! ia sa te vad!
Se urca iepurasul la volan si incepe. 100. 200. 300 km/h. la un metru de
prapastie se uita la urs si-l intreaba Ursule te-ai pisat pe tine?
Ursul: - daaaaaaaa.
Iepurasul: - Poti sa te si caci ca eu nu ajung la frana.

| teotza a răspuns:

O femeie batuta rau se duce la doctor.
Doctorul:
-Ce s-a intamplat?
- Nu stiu ce sa ma mai fac. De fiecare data cand sotul meu vine acasa baut, ma bate de ma rupe.
- Am un leac foarte bun pentru asta. Cand sotul tau vine acasa baut, tu imediat iei o cana de ceai de musetel si faci gargara si tot faci gargara.
Doua saptamani mai tarziu, femeia, aratand proaspata si renascuta, se
intoarce la doctor.
-A fost o idee stralucita. De fiecare data cand sotul meu venea acasa
baut, eu faceam doar gargara cu ceai de musetel, si el nici macar o data nu m-a atins.
-Vezi daca-ti tii gura?

| teotza a răspuns:

– Ei, aţi ascultat sfatul meu, să dormiţi cat mai mult cu fereastra deschisă?
- Da, domnule doctor, aşa am făcut.
- Şi nu v-a dispărut bronşita?
- Bronşita, nu. În schimb, mi-au dispărut televizorul, două tablouri şi telefonul mobil.

| teotza a răspuns:

Tratament la o clinica pentru batrani. Inainte de a se interna, batranii trebuiau sa mearga la un medic care le dadea sfaturi in functie de boala si… buzunar. Intra primul batran si la capitolul alimentatie doctorul il intreaba:
- Ce pensie ai?
- 2500
- De la masa sa nu-ti lipseasca friptura, sticla cu vin si fructele tropicale. Al doilea avea pensia 1000:
- De la masa sa nu-ti lipseasca legumele. Al treilea cu pensia de 100: -Tataie, aer, cat mai mult aer

| Im.GIulee a răspuns:

Il cheama base pe boc si ii spune:

-Mai emile, baga si tu niste bani in puscarii!

boc ii raspunde:

-Dar, dar domnule nu mai bine investim banii astia in educatie?

base:

-Da ce crezi mai emile ca daca nu mai ies presedinte ma intorc la scoala!?