| Bilqux a întrebat:

Spuneți-mi va rog niste bancuri super funny ca vreau sa rad big grin
Care ma face sa cad de pe scaun de ras primeste fundita!

big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Au fost odata 5 oameni care se numeau: CINEVA, ORICINE, NIMENI, TOTI si ALTUL.
Intr-o zi cei 5 au fost confruntati cu o problema deosebit de importanta si de aceea s-au hotarat sa fie facuta de TOTI. Insa, cum TOTI era sigur ca CINEVA o va face, iar CINEVA se baza pe NIMENI, in final NIMENI nu a facut-o deoarece era evident ca ORICINE ar fi fost in stare sa o faca. Atunci CINEVA s-a suparat foarte tare caci era o treaba pentru TOTI. Insa TOTI i-a sugerat lui CINEVA sa-l oblige pe ALTUL sa faca ceea ce NIMENI nu a fost dispus sa faca, desi ORICINE ar fi putut.
Concluzia: Treaba trebuie facuta intotdeauna de ALTUL

! 6 adevaruri in viata :
1) nu poti sa iti atingi toti dintii cu limba.
2) toti idiotii incearca dupa ce citesc asta.
3) primul adevar e o minciuna.
4) zambesti acum pentru ca esti un idiot.
5) vei trimite mai departe unui alt idiot.
6) inca mai ai un zambet pe fata...

La un BAC se prezinta elevi cu diferite pregatiri. Intra primul foarte pregatit si iese radios: - Cum a fost? îl intreaba ceilalti. - E… ca între profesori… - Adica…? - Ei întrebau, eu raspundeam, ne completam… Intra al doilea si la iesire aceeasi întrebare: - Cum a fost? - Ca de la profesori la elev… ei întrebau, eu raspundeam, ma mai ajutau ei… Intra al treilea… si la iesire: - Cum a fost? - E… cum sa fie… ca între popi… - Cum asa? - Pai ei întrebau, eu îmi faceam cruce, eu raspundeam, îsi faceau ei cruce! laughing

Culmea electricitatii--Sa bagi vaca cu coarnele in priza si sa iasa laptele fiert

| positivity a răspuns:

Buna. Sper sa te faca sa razi.

Hora scolarului

Hai sa dam mana cu mana

Cei cu 4 la romana

Si cu 2 la geografie

Da-o naibi de chimie

Hai sa copiem vecine

Vino-ncoace langa mine

Da fitzuica la un loc

Amandoi s-avem noroc

Amandoi uram franceza

Amandoi iubim engleza

Mate chiar ca ne framanta

Si diriga nu ne-ncanta

Unde-i unul nu-i putere

La suflat si copiere

Unde-s doi puterea creste

S-apoi nota se mareste

__________________________

A-nceput de ieri sa cada
Cate un elev pe strada
Si mai cad in continuare
De a tezelor teroare.
Ca au profa la romana
O vaca nebuna,
Si la mate un mistret,
O clasa ca un cotet.
La fizica si chimie,
Cate-o sperietoare vie,
Numa trei stiu ca sa puna
Si sa urle pan la luna.
La istorie, ce sa faci,
Profa te scoate din draci,
Ca la teze si lucrari
Da note la? domnitori?
Iara aia de geografie,
Dobitoaca de cand se stie.
La civica un magar,
Vanzator la aprozar,
Vine ca sa ne invete
Ca-n guvern sunt numa zdrente.
La muzica un tembel,
Canta numa pentru el,
La desen o sclerozata,
Vrea doar opere de arta.
La latina au o ciuma,
Mananca doar matraguna,
Se uita la tine-o data
Ai cosmaruri viata toata...

Pa, pa.

| IronHere a răspuns:

Meniu de peste:

1. Diminineata
Crap de foame

2. Dupa-miaza
Stiu ca poti

3.Seara
Somn de voie!

| mario a răspuns:

Doi prieteni discuta pe strada:
- Tu ai facut vreodata sex in trei?
- Nu!
- Atunci, du-te repede acasa, poate mai apuci!

| impossible_9700 a răspuns:

Doi batrani in rai El : iti place draga aici? Ea: da, da e foarte frumos El : pajisti... soare. o splendoare Ea : da, da este nemaipomenit El : pai vezi?! puteam sa venim aici de acum 10 ani dar tu nu " Sa mancam sanatos, sa mancam sanatos " laughing)

| katherine_1054 a răspuns:

Un om mai maruntel sta trist intr-o crasma, cu o bere in fata. Intra un barbat zdravan. Il bate pe cel micut pe umar si-i bea berea. Micutul incepe sa planga. Fericit, zdrahonul striga la el, privindu-l cu mila:
- Hei, ce te smiorcai asa pentru o bere?
- Ei, nu numai pentru asta. Uite... azi-dimineata m-a parasit nevasta, mi-a golit contul la banca. mi-a lasat casa goala! Pe urma m-au si concediat! Nu am mai vrut sa traiesc. m-am asezat pe sina de cale ferata si trenul trece pe langa mine! Am vrut sa ma spanzur si s-a rupt franghia! Am vrut sa ma impusc dar s-a blocat revolverul! Si acum, imi cumpar o bere din ultimii bani, torn otrava in ea... si vii tu si mi-o bei!