| anonimat99 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce inseamna CMF, NPC. Ex: STF=sa-ti traiasca familia...cv de genul...

Răspuns Câştigător
| TheDubstepMan a răspuns:

AAAAAAAAAA tu vrei parodii cum ar fi nu? pai: CMF= Carnaţ Mare Fragil NPC= Nari paroase caramelizate laughing) îţi plac?

| anonimat99 explică (pentru TheDubstepMan):

Da de astea...mersi

2 răspunsuri:
| PisiDyenutza a răspuns:

Nuuuu cred ca se refera la altceva. cred ca oricune stie cmf = ce mai faci si npc = n-ai pentru ce, dar cmf se poate interpreta si ca, cand ma f***? si npc ca nu port chiloti big grin... sper ca ti-am fost de ajutor happy