| Bahamma11 a întrebat:

Spuneti-mi va rog insulte amuzante ...descarcati-va aici laughing spuneti tot ce stiti.

4 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

Esti o nenorocita o scarba o handicapata mentala creier de jeleu stricat cu mata care pute a patrunjel si tactu a usturoi si esti o basina mergatoare de aia te iubesc asa de mult laughing)))

| antonG a răspuns:

În primul rând, aş spune că eşti urâtă cu crengi. Ai o faţă ca un cur de-autobuz. Pielea ţi-e netedă şi fină ca şmirghelul. Cum e vulpea pe spinare aşa eşti tu între picioare. Cand îţi aud vocea mi se pare că rage măgarul. De fapt, nu mi se pare, chiar rage.

Inteligenţa ta e ceva între gâscă şi maimuţopotam. Te uiţi ca viţelul la poarta nouă când vezi tehnologia. Pe scurt, iţi curge scuipat din gura de proastă.

Referitor la starea ta socială, eşti plină de bani ca broasca de păr. Din câte ştiu, la tine-n casă erau trei surori, două mai deştepte, şi una proastă, bătută-n cap cu maiul. Cum se face că nu le-am cunoscut şi eu pe ălea două? Dar na, tu şi toată familia ta sunteţi neam de traistă, ce sa va cer? Când aţi ajuns la oraş vă curgea ţărâna din buletin şi gata domne, acum aveţi calculator! La tine-n sat te plimbi cu roaba prin beci şi zici că eşti în metrou. Când neamu' al nărod al tău a văzut prima dată avionul, s-a dus în pădure să-i caute cuibul.

Mă ciumeato, n-ai clase nici câte are trenul şi îţi permiţi să vorbeşti cu noi? Pe vremea când eu fusesem deja în 8 ţări străine, tu credeai că lumea se termină la plăcuţa cu ieşirea din localitate.
Auzi la tine, pui avatar cu plaja din Bahamas. Pasărea Mihai Viteazu! La tine-n sat nu opreşte nici personalul. Voi trăiţi de pe-o zi pe alta, mă ruralilor. Stai în cocină cu porcul şi visezi la călătorii! Ia mai bine vaca de funie şi cară-te de-aici până nu-ţi trag vreo două-trei ceseli cu ceatlăul de mănânci chibrituri şi bei apă rece.

| MNIDenisa a răspuns:

Mi-ar placea sa fii la televizor ca sa te inchid.happy

| Leonard_Leo_1996_uI1F a răspuns:

Pai...: Bravo! Meriti o banana.
Cum se fac copii prosti? Intrab-o pe mata!
Nu te pune cu prostu ca esti mai prost ca prostu!
-Ma mai gandesc!