| AnnღdraaღaaaA a întrebat:

Voi cand v-ati enervat si ati insultat pe cineva... ce insulte AMUZANTE ia-ti zis laughing? sau ce insulte amuzante mai stiti asa fara a jigni pe cineva. as vrea sa ma rad laughing. care va trec prin minte acum?

Răspuns Câştigător
| dya_5032 a răspuns:

Bai conopida
Ce pufulica mea vrei fa?laughing
Bai pufulete
Daca as avea fata ta mi-as da parintii in judecata
Arati bine.esti sau nu mort?
Esti frumos ca un mortlaughing
Te-am pupat
Succes in continuarelove struck!

3 răspunsuri:
| ski a răspuns:

Fata de porc, ti-au luat din mot cu sapa... talambule laughing

| pixbitza a răspuns:

Hahaha! Rade-te cu o carte de gramatica a limbii romane in mana!

| sysy_1065 a răspuns:

Lasa-te de din astea... daca vr iti dau rusine pe fata...j multe altelehee heelaughing))