| Michaelis a întrebat:

Stie cineva animeuri care sa aiba o grafica super, dar si povestea sa fie interesanta, eu am cautat si nu prea mai gasesc nimic crying

12 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut.
- Yomigaeru Sora: Rescue Wings
- Tokyo Magnitude 8.0
- Phantom: Requiem for the Phantom
- Muv-Luv Alternative: Total Eclipse

vizionare placuta!

| Zoey112 a răspuns:

Kaleido star
Mew mew power
Mermaid melody
Shugo chara
5. Kaichou wa maid-sama
6. La corda doro
7. Sword art online (sao)
8. Kirarin revolution
9. Fairy tail
10. Gokujou mecha mote iinchou
11. Yumeiro patissiere
12. Kamikaze kaitou jeanne
13. Mamotte lollipop
15. Tonari no kaibutsu-kun
16. Sugar sugar rune
17. Special a
18. Hyokoy
19. Avatar the last airbender
20. Bokura ga ita
Sakurasou no pet

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Akira; Steins Gate thinking

| Blackyuu a răspuns:

K-project, 07-Ghost, Code Geass, Kuroshitsuji ( mi-am dat seama ca ai vazut acest anime ), Uraboku, Soul Eater si Hekkenden touhou hakken ibun (cea mai buna grafica ) si Karneva
Karneval si Hakkenden - anime-nolimit
Restul anime. kage.

| AstaDePeTPU a răspuns:

Katekyo Hitman reborn(KHR). Intre episoadele 1-25 nu este foarte multa actiune. Dupa cele 25 de episoade incepe cu adevarat actiunea.Partea proasta este ca va trebuii sa cauti pe bleezing star si sa iei seria completa.

| ryuu a răspuns (pentru AstaDePeTPU):

BlezingStar nu mai exista, majoritatea care traduceau acolo si-au deschis un al site http://www.nbi-subs.com/. Iar pe NBI nu este KHR.

| AstaDePeTPU a răspuns (pentru ryuu):

Eu spun ca BLEZING STAR a lasat pe anumite site-uri linkul cu downloadul acelei seriiwinking

| mamaFluture a răspuns:

K-project; acel world

| HaruNoHate a răspuns:

Darker than black...Code geass, K project, Ga rei zero

| 707 a răspuns:

Pai.Durarara,Helsing,Gravitation,Air TV, Fullmetal Alcemist, NaNa, Blood+, D.gray man,Bleach,Trinity Blood,Paradise Kiss,Ao No Exorcist,Inuyasha,Elfed Lied,Lovely Complex,K-on,Soul Eater,Sleyers,Chrono Crusade,Rosario+Vampire,Yu Yu Hakusho,Angel Blade,Pandora Heart, Trigun, DN Angel, Spiral, Hell Girl.....Notedame Cantabile....Cam atata stiu.

| DancigWithTheDevil a răspuns:

Black Rock Shooter, Another, Blood+ si poate... Dance in the vampire bund?

| MayMiruna a răspuns:

Vampire knight, death note.Gasesti mai multe pe http://www.animekage.com/