| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cand apare al 3-lea sezon din Tokyo Ghoul? Am cautat peste tot dar nu gasesc decat ca incepe in iarna anului 2016 deci presupun ca nu mai e mult dar totusi vreau sa stiu data exacta. Ms.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sezonul 3 Tokyo Ghoul va fi lansat în toamna/iarna lui 2016 - vezi linkul :
http://when-will.net/......-2015.html

http://www.animemaru.com/tokyo-ghoul-season-3-confirmed/

NU s-a anunţat data exactă.

Toate cele bune!

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Eu stiam ca o sa apara prin iarna anului 2016 deci probabil ca prin decembrie...Eu am auzit ceva de 16 decembrie... *fiecare spune din auzite*

O sa vedem atunci...Succes!

Ps : Poate avem noroc sa apara prin ianuarie-februarie. Pana la urma si atunci este iarna...

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Pai ma omule ma, zice iarna 2016 inseamna sigur decembrie laughing da poate fac si astia ca si cu lansarea GTA 5 pe pc si intarzie juma de an big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

LOL. Smechera faza laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, apare in iarna anului 2016, adica peste vreo 11-12 luni, dar data exacta nu se stie... adica mno, iti dai seama ca ei chiar daca are zice ca pe 19 decembrie spre exemplu apare primul episod, daca ar intarzia un pic cu ceva nu ar fi cam dezamagitor pentru fani? Nu dau data exacta pentru ca cine stie ce poate interveni iar ei sa intarzie cu cateva zile... cel putin cred ca asta este motivul.