| Focsaneanu_Madalina_1996 a întrebat:

Stie cineva cand va aparea VAMPIRE KNIGHT 3?

7 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Sunt sceptic in privinta aparitiei unui nou sezon.

| IAmAFreak a răspuns:

Habar nu am, sunt multe zvonuri cum ca ar aparea. Eu un sper. Chiar vreau sa apara sezonul trei pentru ca nu am chef sa ma apuc de manga :/ Dar daca nu va aparea, ma voi apuca, sunt prea curioasa sa vad ce se intampla.

| Dalyan a răspuns:

Hei, nu cred ca mai apare, inca nu s-a anuntat nimic oficial si ma indoiesc ca o vor face curand..Si eu am sperat si inca sper la o continuare dar...chiar nu cred ca va mai fi una.

| Focsaneanu_Madalina_1996 explică (pentru Dalyan):

Pfff...ce naspaaaa sad ...multumesc oricum

| Dalyan a răspuns (pentru Focsaneanu_Madalina_1996):

Stiu ca e naspa, si eu am ramas dezamagitasad totusi mai este un episod special. dureaza doar 3 minute dar trebuie sa fie eva amuzant, ai putea sa il vezi.

| YoureGoingDown a răspuns:

Nu va aparea straight face... Vampire Knight 3 sau Destiny sunt doar zvonuri create de catre fani straight face... scuze ca ti-am stricat ziua straight face

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru YoureGoingDown):

Manga din Vampire Knight a fost terminată abia anul ăsta, în Mai: http://myanimelist.net/manga/618/Vampire_Knight
Eu nu cred că sunt doar zvonuri. E destul de probabil să apară, având în vedere că înainte nu au putut termina anime-ul deoarece nu au avut de unde.