| Alezuza a întrebat:

Stie cineva daca va mai continua Fairy Tail?

Răspuns Câştigător
| JiTerra a răspuns:

OVA 5 a aparut luni in japonia si eu azi am vazut ova-ul in engleza happy probabil av aparea si in romana in curand happy eu cum n-am mai putut astepta m-am uitat la el in engleza :d [e destul de fain, cam pervers, dar fain si amuzant big grin]

12 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Daca iti aduci aminte la finalul episodului 175 a fost lasat mesajul ""To Be Continued".
Aici ai un interviu http://www.animenewsnetwork.com/......ed-message

| Alezuza explică (pentru ryuu):

In interviu a spus ca va incepe pe 4 aprilie dar nu a reincepu am vazut si niste secvente din viitoarea ova care da trebuia sa apara pe 4 aprilie dar nu a mai aparut. S-a schimbat cumva data?

| Alezuza explică (pentru JiTerra):

Imi poti da linkul te rog :3

| Alezuza explică (pentru JiTerra):

Multumesc mult happy

| JiTerra a răspuns (pentru Alezuza):

OVA 5 a aparut luni in japonia si eu azi am vazut ova-ul in engleza happy probabil av aparea si in romana in curand happy eu cum n-am mai putut astepta m-am uitat la el in engleza :d [e destul de fain, cam pervers, dar fain si amuzant big grin]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe in aprilie 2014
http://www.animenewsnetwork.com/......s-in-april

| JiTerra a răspuns:

Si da, da va continua happy
A luat o pauza pentru ca povestea se apropia de manga, dar va reveni. Eu citesc manga in engleza ca sa-mi mai potolesc curiozitatea :d

Răspuns utilizator avertizat
| Abbcdd a răspuns:

Sigur ca da.

| AcerZ a răspuns:

O continuare a fost confirmata in aprilie 2014 http://www.animenewsnetwork.com/......s-in-april

| GeorgeLove a răspuns:

Pai...a aparut deja OVA in engleza va aparea incurand si in romana si saitul oficial Fairy tail au zis ca vom avea o surpriza pe 4, adica in cateva zilewinking