| KwonHaneul a întrebat:

Stie cineva sa deseneze chestii gen manga/ anime-uri pe pc?

Răspuns Câştigător
| I04n4 a răspuns:

Sall! Daca te referi la RPC ( http://www.youtube.com/watch?v=iF5Jqjeqfss, ceva de genul, nu? ), atunci da. Chiar imi place sa fac (editez).

| KwonHaneul explică (pentru I04n4):

Ar fi o idee. Dar ceva gen : http://www.youtube.com/watch?v=fmeu62R9kbo. Adica sa faci tu ceva, altceva. Atat cat poti, nu cer nu stiu ce desene.

| I04n4 a răspuns (pentru KwonHaneul):

Eu fac in alt fel, dupa alt desen, adica am o poza (orice fel de personaj) si il editez (modific poza in asa fel incat sa imi placa, sau o fac sa semene cu un anume personaj, intr-un fel desenez peste ea). Fac asa pentru ca eu le editez pe calculator, daca as incerca sa desenez cu mouse-ul mi-ar lua prea mult (nici nu cred ca ar iesi tot atat de bine). Pe tableta nu am incercat, deci cred ca raman la edit pe PC. (poza pe care o am la profil este facuta de mine), dar as putea incerca sa fac si altceva sau in alt fel, depinde de cata inspiratie am. Daca ai idei spune-mi, sau daca vrei sa iti fac ceva.

| KwonHaneul explică (pentru I04n4):

Mi-ar placea sa vorbim pe fb sau mess mai multe.

| I04n4 a răspuns (pentru KwonHaneul):

OK

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar si eu as vrea sa stiu cum-chiar mi-am pus intrebarea asta pentru ca ador animeurile si manga!

| KwonHaneul explică (pentru anonim_4396):

Sper sa gasesc pe cineva care sa ma ajute :3