| alasca444 a întrebat:

Stiti cand apare sezonul 3 din SAO? Sword Art Online deoarece e un anime super smecher. Si as mai vrea sa stiu daca va aparea sezonul 2 din Attack on titan si cand. Dau funda pentru raspunsul cel mai detaliat

2 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Aot ar trebui sa apara in 2016.Sao nu stiu... in cativa ani pentru ca nu au material suficient.

| Coloringthevoid a răspuns:

Atack on titan va aparea in martie iar sao va aparea la sfarsitul anului asta. Daca nu esti sigur de raspunsuri poti sa cauti pe google.