| MystoganFT a întrebat:

Ehi. Stie cineva cand apare sezonul 2 de la Shingeki no kyojin [attack on titan]? Am auzit mai multe zvonuri ca ar aparea acum in aprilie odata cu sezonu' 2 de la Fairy Tail, Sword Art Online si Dragon Ball.
Poate confirma cineva?

Răspuns Câştigător
| NOFBD a răspuns:

Din cate am vazut in capitolul 43 din manga, se anunat ca seria ar aparea pe 6 aprilie, dar cineva mi-a spus ca acea manga este de fapt un anunt pentru sezonul 1, care a aparut in 2013, acum nu stiu nici eu foarte exact, trebuie sa ma interesez mai bine, oricum daca apare in aprilie il astept si la 3 dimineata ca de obicei, iar fairy tail a fost confimat 100% apare pe 5 aprilie iar tot pe data de 5 sau 6 se gaseste tradus si in romana si in engleza pe www.deseneanimeonline.ro la fel ca si shingeki in caz ca apare.
De SAO s 2 nu sunt sigur ca va aparea, inca astept sa vad, oricum din cate am inteles se va numiphantom bullet sau black bullet dar nu va fi deloc la fel cum a fost SAO.
Dragon Ball in caz ca va aparea si el in aprilie sau martie, se va traduce si el pe www.deseneanimeonline.ro ca si celelalte serii

| MystoganFT explică (pentru NOFBD):

Merci mult, sunt un membru acolo de vreo 2 saptamani am vazut postarea da despre sezonul 2. Si tineti-o tot asa sunteti tari, va respect munca depusa. Prin iulie apare sezonul 2 de la Sao 2. asa se va numi. Funda.

1 răspuns: