| Unicucebeea a întrebat:

Stiti cum se numeste filmul american, in care era o familie cu un baietel numit trevor, la un moment dat vine fostul sot al mamei copilului, si fara scate vreun cuvant tatal nou pleaca, de ziua copilului apare un reporter care dorea sa ia un interviu lui Trevor, acest lucru s-a intmplat la scoala lui. Intre timp parinitii se impacasera.Copilul era asa fericit incat a dorit sa ajute un coleg de scoala care era batut de doi, dar cand ii infrunta un lucru oribil s-a intmplat, unul din ei a scos un cutit si l-a infint in Trevor, acesta murind. Apoi sfarsitul filmului este acesta : cei doi parinitii stau in casa plina de lumanari, seara, si plang. Tatal se duce afara si o cheama pe sotie, in curte se adunasera tot orasul rist cu flori si lumanari in cinstea lui Trevor crying Stiti cumva filmul, Va rog, fac orice puppy dog eyes (Funda ) [Scz categoria ]

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Pay It Forward-Da mai departe(2000) http://www.youtube.com/watch?v=_pCtXRP1edo