| LoveToHate a întrebat:

Care este cel mai amuzant lucru care vi sa intmplat?

Răspuns Câştigător
| Aviiana a răspuns:

Eram cu o prientena intr-un parc si acolo era o fantana, eu m-am asezat pe marginea fantanii si atunci ea a pus mana in apa.Atunci am primit un jet de apa tocmai in fund. Zici ca facusem pe minelaughing

5 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Sa traiesc viata in gluma happy

| alexa15_9959 a răspuns:

Sa mi se deschida o usa in cap...sau sa pic cu scaunul la jocul"scaunele muzicale"(inca mai am o vanataie). Mereu ma lovesc, ma impiedic. Mi se intampla multe lucruri funny, cel putin pentru persoanele care-mi sunt in preajma.

| marrr a răspuns:

Un lucru amuzant, stupid totodata a fost cand am dat cu capul de un geam de la balconthinking Eram in Grecia si nu se observa, era foarte mare. Faza este ca inainte sa intru eu in geam, mai daduse si altcineva cu capul in acelasi geam si am ras de ellaughing.
Eh, cum se spune, ce tie nu-ti place altuia nu-i facehappy. De, am ras ce am ras, dar mi s-a intamplat si mie.
Ca sa nu se repete, m-am rujat si mi-am pus "Stampila" buzelor pe acel geamlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In supermarket mi se intampla sa pun adesea produsele in cosurile altor persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa citesc intrebarea ta la "Hobbies & Pets".