| RorySan a întrebat:

Stiti daca acest anime va avea sezon 2
Mahouka Koukou No Rettousei (TV)

si cateva anime gen
mersi

Răspuns Câştigător
| Devilgrim a răspuns:

Nu este sezonul 2 pacat a fost un anime bun...
Overlord e interesant si fain ti-l recomand si Ushio to Tora, GANGSTA, great teacher onizuka, Shonan Junai Gumi!, Shinrei Tantei Yakumo, Kyou Kara Ore Wa, the legend of the legendary heroes, Tokyo Ravens, Zetsuen No Tempest, Charlotte, Unbreakable Machine-Doll...

De mai ai nevoie de anime lasa un mesaj.

| atom0019 a răspuns (pentru Devilgrim):

Imi poti sugera un anime in care mc-ul sa fie extrem de puternic dar sa vrea sa para slab si animeul sa fie de tip harem?

2 răspunsuri:
| JosCenzura19 a răspuns:

Pentru aia care o sa vada aia, s-a anuntat sezonul 2 in 2020! Yeeeeeyyyy!