| Gekkō a întrebat:

Stiti vreun joc NARUTO care e PC?
Nu neaparat MUGEN, sau eentual daca e mugen, sa fie cel mai bun, cea mai completa versiune

4 răspunsuri:
| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Recent am descoperit un joc pentru PC cat și pentru PSP, se numește Naruto Ultimate Ninja Impact. Pentru descărcare și instalare te poți uita la acest filmuleț de pe youtube : http://www.youtube.com/watch?v=biMfQnNUtzA
Sper ca te va ajuta.
Pa, pa.

| vlady434 a răspuns:

Eu stiu unul care este emulat, si iti trebuie un procesor bun ca sa-ti mearga bine. Se numeste Naruto Shippuden Gekitou Ninja Taisen Special. Uita-te pe YouTube, vezi daca iti place, si iti dau adresa de unde sa-l descarci (se ia de pe niste site-uri straine, in turca sau araba). Sper ca te-am ajutat.

| Gekkō explică (pentru vlady434):

Da stiu jocul ala mi-l doream de mult, dar l-a instalat odata varul meu si nu mergea, foarte greu l-a gasit si mergea sacadat si nu intra in joc...
Deci pentru PC nu este, nu? ceva gen m.u.g.e.n dar mai altfel

| vlady434 a răspuns (pentru Gekkō):

Altul ar mai fi Impact si inca unul Naruto Shippuden: Dragon Blade Chronicles. Uita-te pe YT si vezi daca iti plac.