| Florin_4402 a întrebat:

Naruto Mugen pentru PC

Aceasta este propria mea versiune de Naruto Mugen
Are multe caracter mapele aceliasi si multe miscari sper sa va placa

Download : http://www.megaupload.com/? d=9WQRDOUE

5 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Salut Florin!
Am downloadat jocul si m-am uitat si la video si din pacate eu nu am aceleasi charactere ca in video si cand am intrat in folderul unde am instalat game`ul am intrat la chars acolo si am vazut ca erau ogroaza de caractere inclusiv yondaime,madara,tsunade, multi kakashi, etc pe care in joc nu erau si nici ordinea lor nu era ca in video si mai lipseau aproximativ 10 locuri de acolo.Am incercat sa downloadez de pe net charactere (tobi). Dupa ce am downloadat un character (tobi) l-am bagat in chars si cand am pornit jocul nu imi aparea acolo, daca stii ce sa fac sa mearga sau cineva care stie sa imi trimita mesaj privat sau sa ma contacteze pe id meu: ksuper31

| AlexEvo a răspuns (pentru ksuper31):

Dupa ce ai pus caracterul in folderul necesar, du-te in data si cauta "select".In el o sa apara caracterele daca le cauti, adica numele la caractere, e tu pune numele caracterului si copiaza si cealalta chestie care le au la toate caracterele

Răspuns utilizator avertizat
| Florin_4402 explică:

O fi bug la el