| RorySan a întrebat:

Stiti vreun site unde as putea cumpara benzi desenate in romana..adica manga
si alt site care este in engleza
cum vreti voi sa o numiti

multumesc

6 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

De ce sa le cumperi, cand le poti citi online? Daca vrei sa le citesti online in engleza, le gasesti pe MangaTown. De cumparat nu stiu de unde.

| RorySan explică (pentru Mayhem666):

Citesc si online.dar imi place sa le am..sa stiu ca le am in biblioteca mea..si imi e mul mai simplu sa citesc asa.winking

| Mayhem666 a răspuns (pentru RorySan):

Deci inseamna ca deja ai ceva acolo, nu? Eu le citesc online, imi e mai simplu asa. Daca e sa fie o manga lunga cu multe capitole si volume, dau o gramada de bani ca sa am toate volumele si toate capitolele, si apoi cand incep sa o citesc, sa nu imi placa, am mai dat si banii degeaba pe ea. Mai usor e online.

| RorySan explică (pentru Mayhem666):

Da.dar asta imi e felu...
nu am cumparat niciodata.dar as vrea

chiar daca o citesc si online
de multe ori nu pot citi online
fiecare cu gusturile si preferintele luiwinking

| Mayhem666 a răspuns (pentru RorySan):

Asa este, ai dreptate.

| PhantomSnakeRxH a răspuns:

Daca vrei sa cumperi ai putea de pe mangashop sau de la carturesti.