| AndreiFIFAPriceputu a întrebat:

Stiu foarte bine ca Batman s-a indragostit de femeia Pisica. Dar asta am vazut si in spiderman. Care este iubitul femeiei pisica, batman sau spiderman?

Răspuns Câştigător
| mihaela0014 a răspuns:

A lui Batman.Pentru ca iubita lui Spiderman este Mary Jane.Acum nu stiu ce versiune a lui spiderman ai vazu pentru ca sunt multe, deci orice este posibil.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Nu confundati Catwoman cu Black Cat (care era partenera lui Spiderman, si apoi iubita)

| neca a răspuns:

Batman e din ds spider man e din marvel concluzie catwoman din spiderman si catwoman din batman nu sunt acelasi personaj