| maryana5 a întrebat:

Tadam: Primul meu comic. Mi-a luat mult sa-l fac, deci sper sa va placa :)
E din viata de zi cu zi...

http://i.imgur.com/SrNRA.png

Răspuns Câştigător
| TMI85 a răspuns:

Daca chiar e facut de tine,chiar e tare, bv, mie unu imi place mult!

16 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Bravo, 10/10

| TheExpert01 a răspuns:

Foarte foarte tare si saracu se astepta sa castige si el un banut acolo eu in locul lui as demisiona si i-as da in judecata big grin funda plzz

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

E de pe net :p nu e comic facut de tine :p

| LoveLebadaa a răspuns (pentru 7DaysCuPortocale):

Poate ea l-a postat pe net happy big grin

| RealLife a răspuns:

Fata de altii care posteaza niste mazgaleli, al tau este foarte reusit! te felicit si spor la lucuru. Deabea astept sa mai postezi comic-uri.

| maryana5 explică:

@GumitsaaaaaTeIubesteee Eu l-am facut in Photoshop happy

| maryana5 explică:

@Catalinツ ala e blogul meu! happy

| maryana5 explică:

@anonim Nu mai acuza fara dovezi. Copyright-ul e al meu! Stai linistita ca nu ma laud cu munca altuia.

| Mişaaa a răspuns:

Dacă și ăsta se numește comic, îmi bag dildău` în ea de viață.

| geoox550 a răspuns:

Nasoool!

| PapushaDeCristaL a răspuns:

L-ai luat de pe net...foarte naspa si tu si gestul taulaughing

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Ok cum zici u

| EcstasyW a răspuns:

Marfawinking

| RestInPace a răspuns:

Nu prea distractiv dar merge cu putin ajutor, daca ai mai baga inca un personaj cum ar fi un coleg de servici care primeste doar bonusurile

| GuitarGroovin99 a răspuns:

Salut! Uite ce trebuie sa faci:
1. Cauti "tadam" in dictionar.
2.Te gandesti ce fel de site este acesta.
3.Citesti regulile de scriere de la link-ul unde postezi intrebarea.
4. Si citez "du-te si uita-te in oglinda ca sa nu te caracterizez eu"