| Aggares a întrebat:

Știți dacă anime-ul pe nume "Pandora Hearts" va mai avea sezonul 2? Eu l-am văzut doar până la episodul 25 nu știu dacă e sfărșitul sezonului sau nu. Doar vrea să știu dacă are continuare sau dacă măcar va mai apărea un sezon nou... oricum dau *FUNDĂ* celui care îmi răspunde la întrebare!

2 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Nu, Pandora Hearts n-are o continuare. Sezonul 1 conține cele 25 de episoade. Nu va mai apărea niciun sezon din Pandora Hearts.(cel puțin nu în următorii ani apropiați)
Dar mai există 9 speciale de 3 minute pe episod dacă ești interesat, le găsești pe youtube probabil.

| Sєвα a răspuns:

Din cate stiu NU va avea un al 2-lea sezon... nu anul' asta si nici urmatorii ani, insa multi oameni spera la un S2 *inclusiv eu*, deci probabil undeva in viitor *cel apropriat sa speram* va aparea un S2... daca vrei sa vezi povestea in continuare citeste manga, e terminata.