| AlexandraPatty92 a întrebat:

Imi puteti spune daca serialul Merlin mai contiuna? Si daca da imi puteti spune cand incepe? Am vazut sezonul 5, iar sfarsitul este foarte... ilogic. As vrea sa stiu ce anume inseamna sfarsitul sezonului. Dar, credeti ca va aparea Merlin sezonul 6? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

Nu, nu mai continua! Si eu l-am terminat de curand si pot spune ca m-a impresionat foarte mult sfarsitul... daca vei citi si legenda pe net vei vedea ca in unele versiuni Mordred era fiul sau nepotul lui Arthur.

| AlexandraPatty92 explică (pentru DEBrown):

Multumesc,finalul a fost grozav, dar lipsit de realism... adica Merlin treieste pana in zilele noastre? Multumesc oricum! :*

4 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Da, putem spune ca este nemuritor, doar este cel mai mare vrajitor din istorie. big grin

| arisandra a răspuns:

Eu am gasit un filmulet pe youtube care ar fi un promo pentru merlin2 unde ii arata pe arthur si merlin la liceu.

poftim:
https://www.youtube.com/watch?v=liBoKLBmfa8 (de la min 1:32 sa te uiti la sf de tot)
Eu una inca sper sa apara;;)