| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva ordinea sezoanelor din Naruto? Unde pot găsi primul episod din toată seria (preferabil în engleză, dar e ok și în română)?

4 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Narutoget.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici gasesti toate episoadele din Naruto http://animekage.com/anime/naruto/
Si tot pe site-ul asta gasesti si episoadele din Naruto Shippuden(care este continuarea), iar daca ajungi la zi cu episoadele iti recomanda site-ul anime2kage.ro aici apar mai repede episoadele traduse.
In caz ca nu merge vreun episod cauta pe youtube naruto episodul 2, 3...si sigur o sa gasesti, mai ales daca nu vrei neaparat in romana.