| Ramo137 a întrebat:

Stie cineva unde as putea vedea tinerii titani (seria veche de pe cartoon network)? Toata seria, de la primul la ultimul episod.
Ma gandesc ca in romana nu o mai gaseste nimeni, poate in engleza?
dau funda!

Răspuns Câştigător
| Ramo137 explică (pentru FaraNumePls):

Te felicit ca ai gasit 13 episoade in romana big grin / Ti-as da funda dar astept, poate gasesc toate episoadele, daca nu in romana si engleza.

| Ramo137 explică (pentru FaraNumePls):

Le-am gasit pe site-ul acela plin de virusi, dar macar sunt laughing mersi primesti fundita

| FaraNumePls a răspuns (pentru Ramo137):

Cu plăcere laughing eu nu prea mă uit la desene in mod normal. Ți-am dat un site care mi-a apărut primul pe google laughing

| Ramo137 explică (pentru FaraNumePls):

rolling on the floor e plin de virusi poate de aia mie nu imi aparuse. da nu-s desene de copii totusi, daca te uiti episod dupa episod te prinde, doar pentru ca sunt desenate nu inseamna neapara ca-s pentru copii happy