| UserName450 a întrebat:

TPU, ieri am vopsit oua la ora de desen si am uitat ouale. Si azi am uitat sa le iau. Ce sa fac cat timp scoala e inchisa, cine o deschide? Fara raspunsuri de gen: "pai, sparge geamul", "esti uituc". Vreau raspunsuri mai bune.

3 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Daca e gardianul scolii acolo, roaga-l si vina cu tine pana in clasa sa te uiti dupa ele. Daca nu, in prima zi de scoala vino cat de devreme poti cand de abia deschid femeile de serviciu scoala si cauta-le.

| tehno125482 a răspuns:

Nu poti face nimic

| LexiEla a răspuns:

Daca e inchisa nu cred ca ai ce sa faci. Ca banuiesc ca n.o sa vina nimeni din vacanta pentru ouale tale. Poti incerca sa vorbesti cu paznicul/portarul (in caz ca mai e la scoala)