| Konan13 a întrebat:

TPU! Unde gasesc site-uri unde pot creea desene animate! O colega mi-a zis ca am talent si ar trebui sa fac desene doar ca am incercat Cu ToonBoom animation dar ma costa ceva bani si nu prea as vrea sa cheltui iar cu Paint mi-ar lua mult prea mult si sa le salvez si sa le misc sad Cine imi spune de un site bun, gratis care pot sa-l folosesc pentru A face Desene Animate? Scuza-ti pentru greseli sau Daca nu ati inteles intrebarea!

Răspuns Câştigător
| Rxtt a răspuns:

Daca nu gasesti niciunul poate mai bine le-ai desena de mana... merge cel mai bine. Stiu asta :-D

| Konan13 explică (pentru Rxtt):

Stiu dar imi i-a mult prea mult si am si multe teme sad si dau teste si etc

3 răspunsuri:
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

After Effects este un program destul de bun thinking, te poti uita la tutoriale pe Creative Monkeyz...big grin.

| Rxtt a răspuns:

Cred, si mie imi place sa desenez, de obicei desenez in pauza in ore daca am terminat mai repede decat ceilalti colegi si acasa cand am timp! Nu-i asa de greu.