| anonim_4396 a întrebat:

Un anime romance si school? in care sa fie mai multe precedente pentru personaju principal, si sa iasa la intalniri si chestii? big grin gen date a live, sau boku wa tomodachi ga sukunai, sauuu to love ru? dar cu o grafica decenta va rog sad si daca se poate, sa fie elevi normali, gen nu sa se bata, adica fara actiune si fara supernatural / sci-fi / shounen. va rog mult sad
(daca se poate, daca nu, poate sa aiba si actiune sau alte chestii, nu ma deranjeaza. important e sa iasa la intalniri uneori laughing si sa fie romance, cu mai multe fete si un singur baiat. )

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Deja ai terminat ce ti-a placut din acea lista? ^_^

| Sakura13574 a răspuns:

Nisekoi
Ao haru ride
Kimi ni todoke
Ookami Shoujo to kuro Ouji
Kaichow wa Maid sama