| otakugirlplease a întrebat:

Un otaku pe aici, as vrea niste persoane cu care pot purta conversatii profunde despre anime-uri.Am vazut peste 1000 de anime-uri.

19 răspunsuri:
| Adyy5 a răspuns:

Eu am vazut doar 100+...
Ai vazut Orange? Daca da, ce impresie ti-a lăsat? L-am finalizat curand si sunt confuză.
Imi poți recomanda cateva anime-uri bune in care personajul principal e o fata care se îndrăgosteste de un baiat care place o alta si ajunge intr-o relație cu aceasta iar fata ajunge sa fie profund ranita vazandu-i împreună?

| otakugirlplease explică (pentru Adyy5):

Ao haru ride ar fi ceva potrivit pentru ce ai descris,cred, daca imi vine si altecva in minte, promit ca iti spun. Orange a fost interesant, avea niste aspecte originale, totusi nu pot spune ca e printre preferatele mele.

| Adyy5 a răspuns (pentru otakugirlplease):

Am vazut Ao Haru Ride...
Dar nu personajul principal a suferit de pe urma faptului ca băiatul plăcea pe alta.
Multumesc! :3

| otakugirlplease explică (pentru Adyy5):

Am zis si eu ceva acolo, nu prea am vazut anime-uri care sa se încadreze cu ce ai spus tu, sau cel putin nu mi le mai amintesc.

| veryhonest a răspuns:

Ce parere ai despre seria higurashi no naku koro ni?

| cristianosm a răspuns:

Imi plac anime-urile, dar n-am vazut asa de multe precum tine!

| otakugirlplease explică (pentru cristianosm):

Nu conteaza, eu am vazut multe, dar cu nu prea multe episoade.

| cristianosm a răspuns (pentru otakugirlplease):

Care este preferatul tau?

| otakugirlplease explică (pentru cristianosm):

Nu am chiar unul preferat, imi plac mai multe, tie?

| cristianosm a răspuns (pentru otakugirlplease):

Death Note ii preferatul meu!

| otakugirlplease explică (pentru cristianosm):

Îți vine sau nu sa crezi, încă nu am vazut Death Note.Dar îl voi vedea curând.

| iosif987 a răspuns:

Euu

| iubescanimeurile a răspuns:

Am vazut foarte multe dar sunt la fel de experimentata ca tine dar voi incerca ok )