| andrei_7722 a întrebat:

Unde pot gasi toate sortimentele din guma five {5}

Răspuns Câştigător
| Schatten a răspuns:

Gen pe net. In Romania au aparut doar 4 feluri, cel verde, cel albastru, cel portocaliu si un sortiment nou cu pepene. In strainatate au aparut foarte multe feluri.

3 răspunsuri:
| PisikaNeagra a răspuns:

Pai depinde de unde esti? E SUPER-BUNA dar am gasit-o si cu 5 lei bucata.
Sunt 3 sortimente in total :
-cel verde :super mentol
-cel albastru : mentol
-cel portocaliu : dulce cu aroma de fructul pasiunii

| paul9923 a răspuns:

Pai depinde...eu sunt din zalau si la ABC-urile astea mici din fata blocului este guma Five cu 5 lei.Cand am fost in Cluj in Cora mi-am luat o guma five cu 4 lei...(cea portocalie e cea mai buna)

| andrey_4736 a răspuns:

La magazin, si sunt 4 sortimente,
-verde :super mentolat
-albastru:mentolat
-galben:cu aroma de portocale
-rosu:cu aroma de pepene rosu desigur.