| DarkShadows16 a întrebat:

Unde pot vedea anime-uri yaoi?

6 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu exista anime-urile yaoi, exista numai ova-urile yaoi.

Răspuns utilizator avertizat
| Ritsuko a răspuns:

Deseneanimeonline,deseneanime.ro, Anime No Limit, AnimeKage. Trebuie sa le stii numele anime-urilor apoi sa le cauti pe aceste site-uri.

| Mirunikuuu a răspuns:

DAO anime, deseneanime. ro, Anime No Limit, AnimeKage, Trilulilu chiar.

| FuwaFuwa a răspuns:

Nu prea sunt multe, decat ova-uri cunoscute care le gasesti pe orice siteuri ^^

| papyterier a răspuns:

Depinde daca le vrei in romana sau in engleza subtitrate, in orice caz, uite cea mai mare lista de anime-uri yaoi pe care am putut sa o gasesc http://www.yaoiotaku.com/yaoi-anime.html, alegeti cel care ti se pare mai interesant, si doar cauti pe google numele anime-ului episodul limba si daca vrei sa il vezi subtitrat sau dublat, sper ca te-am ajutat.