| petruclaudiu78 a întrebat:

Unde trebuie sa apas ca sa postez o intrebare pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Becca18 a răspuns:

De ce ai mai intrebat asta daca deja ai pus o intrebare si sti cum? Lollaughing)fundita? Ca mi-am dat seamalaughing

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Intrebarea asta isi are locul la T/A nu la Comics!
Comics nu inseamna glume ci benzi desenate... nu stiai asta? big grin

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Inca nu sa descoperit

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Apasa-l,apasa-l,apasa-l,apasa-l,apasa-l,apasa-l,apasa-l,apasa-l,apasa-l,apasa-l,apasa-l,apasa-l,apasa-l,a-pa-sal,a-pa-sal

| AlexiaClaudia a răspuns:

Apesi jos la trimite intrebarea

| Becca18 a răspuns:

De ce ai mai intrebat asta daca deja ai pus o intrebare si sti cum? Lollaughing)fundita? Ca mi-am dat seamalaughing)

| petruclaudiu78 explică:

Dash: Ti-am dat "folositor", pentru ca ai incercat sa ma lamuresti, dar tu nu ai inteles. Pe TPU nu se respecta categoriile.
Asta a fost primul lucru asupra caruia am incercat sa atrag atentia (pe langa altele) prin primele doua intrebari ale mele pe TPU.
BudaOriginal: Hai, ca te-ai prins! Ai un "amuzant"
Liviu: Ai inceput prost, dar te-ai trezit in final
soricelindragostit si vladutz: v-am prins, dormiti...

| Liviu_2320 a răspuns:

In stanga ecranului este un dreptungi verde pe care scrie "pune intrebarea ta aici!" so acolo scrii ce intrebare ai de pus dar deja cred ca ai facut-o odata ce ai pus deja o intrebare

| vladutz_8053 a răspuns:

In stanga sus "PUNE INTREBAREA TA AICI!" si dupa "Publica intrebare" sau ceva de genu... funda:d?

| Bimbo_9822 a răspuns:

rolling on the floor)) thumbs up asta da. ciudat... din vreme ce ai reusit performantsalaughing:*