| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Fetelor am o problema... Imi place de un baiat si vorbesc cu el aproape in fiecare zi pe messenger, nu ne-am vazut niciodata, doar in poze. Cred ca el ma place insa nu stiu ce sa fac ca sa il fac sa stea cu mine. Nu vreau sa creada ca sunt diperata sau mai stiu eu ce. El vorbeste foarte frumos cu mine, ba chiar mi-a promis ca imi arata liceul ( eu sunt boboaca anul acesta, iar el este in a 12-a). Vreau sa fiu cu el cat mai repede deoarece se apropie si majoratul lui si nu vreau sa il ratez pentru nimic in lume. Apropo as mai vrea un sfat in legatura cu un mic cadou ca i l-as putea da de ziua lui, dar nu atunci cand e majoratul. Dau funda si vot! Astept cat mai multe raspunsuri! >Multumesc!big grin

9 răspunsuri:
| FireLollipop사람에게 a răspuns:

Mare chestie ii spui ca il placi si cu asta basta si scapi usor daca te plece te place daca nu nu dar e imposibil sa nu te placa deci succes!:*

| BlackNights a răspuns:

Pai...in primul rand,din cate inteleg tu vrei sa stai cu el doar pentru ca e mai mare si e si majoratul lui,nu pentru ca iti place cine stie ce de el... Poate chiar daca va imprieteniti nu o sa te invite la majorat, la asta te-ai gandit? Lasa lucrurile sa vina de la sine, daca te place si vrea ceva cu tine pb ca va face el primul pas.

| Biia14 a răspuns:

Nu vreau sa stau cu el numai pentru majorat.Eu chiar vreau sa stau cu el. Ms de sfat!:*

| Biia14 a răspuns:

Mersi mult MsVampirekid12

| Biia14 a răspuns:

DrivemeToyou ce vrei sa zici cu asta?smug

| Biia14 a răspuns:

Stiu DrivemeToyou...

| FollowTheLight a răspuns:

Siiiiiii...care e comicul?straight face

| FollowTheLight a răspuns:

Ancaancutza Daca inca nu ai observat esti la comics.
Ai gresit categoriaaaa!straight face

| anonimaa19 a răspuns:

Ai gresit categoria.