| Creattzaa a întrebat:

Vreau sa caut un cadou pentru sora mea si nu stiu exact ce sa ii cumpar. I-am promis ca anul acesta o sa vina Mosu' si la ea nu numai la mine. Va rog ajutati-ma cu niste idei.

Funda

7 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Cumpara-i un joc nu te supara frate

| Creattzaa explică (pentru vampir004):

E mult mai mare decat mine... vreau ceva mai semnificativ

| vampir004 a răspuns (pentru Creattzaa):

Pai,ori un colier sa fie scris numele ei ori ceva cum ar fi o bratara

| AlleAlllexandra a răspuns:

Cumpara-i un album, pune poza cu amndoua, si la sfarsit lasa 2 locuri de poza goale si scrie pe una dintre ele " Aici va fi poza cand tu vei fi mireasa" iar pe cealaltaa "Aici va fi poza cand eu voi fi mireasa, un Craciun fericit, nu uita ca tin la tine!". Fundita?

| Diutza18 a răspuns:

Cumpara'i un accesoriu' sau un album de poze unde sa puna poze cu ea si tine sau o rama cu o poza cu voi 2

| MikulAjutor a răspuns:

Fai o compunere in care sa arati cat de mult o iubesti si tii la eatongue e creativ si nu necesita mult timphappy si ar fi frumos gestu

| Linna_CatHu_1998 a răspuns:

Pai poti sa ii iei ceva de genu' o carte, ce crezi ca o pasioneaza pe ea... poti sa faci ceva tu cu "mana ta " daca vrei sa fie semnificativ, un telefon / tableta ( sigur daca iti permiti) :* Succes :*